Strona 1 z 1

Pisuar - czy to urządzenie wyłącznie do publicznych toalet?

PostNapisane: 12 cze 2013, o 17:55
przez Zibi
Bardzo proszę o przekonanie mojej żony, że pisuar to nie jest urządzenie wyłącznie nadające się do publicznych toalet.

Re: Pisuar - czy to urządzenie wyłącznie do publicznych toal

PostNapisane: 14 cze 2013, o 17:25
przez Janica
Czy zapewniłeś żonę, że nie będzie musiała sikać do pisuaru? Myślę, że powinieneś zacząć od tego :)

Re: Pisuar - czy to urządzenie wyłącznie do publicznych toal

PostNapisane: 15 cze 2013, o 07:05
przez Kuba
Panowie chętnie oddają mocz na stojąco i rozbryzgi powstające przy tej czynności w przypadku korzystania z muszli WC powodują ufajdolenie jej i całej okolicy. Domowych mężczyzn można nauczyć wykonywania tej czynności na siedząco, chociaż dla wielu będzie to upokarzające. W przypadku gości występują duże trudności w wyegzekwowaniu siadania na kibelku i należy liczyć się z opryskaniem wszystkiego wokół niego łącznie z okolicznymi meblami i podłogą. W moim przypadku (195 cm) dodatkowo dochodzi w takim przypadku do obryzganie spodni. Myślę, ze pisuar w domu to genialny pomysł o ile mamy na to miejsce. Mnie niestety żona przekonała, że ważniejszy w łazience jest bidet.

Re: Pisuar - czy to urządzenie wyłącznie do publicznych toal

PostNapisane: 15 cze 2013, o 21:28
przez Maja
Gorąco polecam pisuar w domu, szczególnie do łazienki z której korzystają goście. Mam pisuar zamontowany w jednej z 3 łazienek i moi trzej panowie w domu są zachwyceni. Zdecydowanej większości gości - obu płci! - również to rozwiązanie bardzo się podoba.
Pisuar bardzo łatwo się utrzymuje w czystości - tym łatwiej, że nie należy to do moich obowiązków. Mamy zamontowany pisuar firmy Roca, układ spłukujący bezdotykowy firmy Oras i zasyfonowanie firmy McAlpine.
Mam problem z fugą ale to chyba nie w tym dziale..